Nova Grafika specjalizuje się w tworzeniu projektów graficznych oraz odpowiada za ich wdrożenie. Opracowujemy koncepcje i realizujemy w kompleksowy sposób: strony i sklepy internetowe, wizytówki, plakaty, ulotki, katalogi, foldery, szyldy, banery, naklejki na witryny. Proponujemy swoim klientom wizualną identyfikację firmy począwszy od stworzenia oryginalnego logo, na prowadzeniu profili w social mediach skończywszy. Jesteśmy kompetentni w zakresie copywritingu i w tworzeniu rozpoznawalnej reklamy. Z równą solidnością podchodzimy do małych zleceń, jak i do dużych wyzwań. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Nowoczesne strony www

Proponujemy Ci responsywną, bezpieczną i funkcjonalną stronę www, która zrobi wrażenie na klientach i atrakcyjnie przedstawi Twoją ofertę. Pracując nad witryną, koncentrujemy się na Twoim biznesie i przedstawiamy rozwiązania oryginalne na tle konkurencji. Projektujemy tak, by nowa strona faktycznie ułatwiła Ci realizację Twoich celów biznesowych. Jeśli zatem zaczynasz prowadzić działalność gospodarczą lub chcesz poprawić wizerunek marketingowy swojej firmy – zacznij od nowoczesnej strony www! Dla chcących administrować swoją stroną przygotujemy łatwy w obsłudze przewodnik po panelu administracyjnym lub przeprowadzimy szkolenie z tego zakresu.

Kreatywne projekty graficzne

Proponujemy Ci w tym zakresie:

– projekt logo,

– projekt wizytówki,

– projekt papieru firmowego, koperty, teczki ofertowej,

– projekt ulotki dwustronnej, broszury, katalogu, gazety, czasopisma, gazetki reklamowej,

– projekt naklejki, zaproszenia, pocztówki,

– projekt plakatu,

– projekt baneru wielkoformatowego, pylonu, szyldu, kasetonu, potykacza,

– projekt naklejki na witrynę sklepową,

– projekt plakatu, afisza, okładki, opakowania, biletu, kartki okolicznościowej, kalendarza,

– projekt ilustracji,

– projekt dyplomu, certyfikatu, zaświadczenia i inne nieszablonowe rozwiązania graficzne.

Szczególnie polecamy takie graficzne materiały promocyjne i reklamowe, które skutecznie ożywią Twój biznes i na nowo ustalą jego pozycję na rynku. Projekty zrealizowane w komplementarny i spójny sposób mogą skutecznie przyczynić się do powodzenia Twoich interesów i spowodować nowe otwarcie prowadzonej przez Ciebie działalności. Więcej na ten temat w zakładce wizualna identyfikacja firmy.

Projektowanie materiałów do druku, DTP

Desktop Publishing (DTP) to wszystkie procesy związane z przygotowaniem tekstu do publikacji, zarówno w formie drukowanej, jak i w Internecie. Jeśli potrzebujesz katalogu, przewodnika, instrukcji czy ulotki, dopracujemy dla Ciebie oryginalny projekt i wydrukujemy gotową publikację. Poza światem projektów graficznych naszą wieloletnią prywatną pasją są książki. Zatem szczególnie pragniemy zaprosić do współpracy autorów tradycyjnych publikacji. Przygotujemy Twoją książkę do wydruku zgodnie z zasadami edytorskimi i redakcyjnymi – dokonamy składu, a nawet wzbogacimy ją o tradycyjne ilustracje i zadbamy o najlepszy jakościowo wydruk.

Retusz starych zdjęć

Drogocenna pamiątka rodzinna wyjęta z dnia szuflady, a może wyblakła fotografia potrzebna do nowej publikacji? Nadaj nowe życie starym zdjęciom i przywróć im dawny blask! Proponujemy Ci naprawę starych fotografii, ich obróbkę, uzupełnianie ubytków, czyszczenie z plam, poprawę wyrazistości i konturu, usuwanie przebarwień, kolorowanie czarno-białych zdjęć. Dzięki nowoczesnym technikom możemy bliżej przyjrzeć się swoim przodkom i zobaczyć ich w zupełnie nowym świetle…

Identyfikacja wizualna

Określa szereg działań, które razem stworzą spójny wizerunek firmy Twojej firmy i określą jej tożsamość. Uwierz, że poprzez opracowanie ujednoliconych, wysmakowanych stylistycznie materiałów promocyjnych jesteś w stanie budować zaufanie swoich klientów. Marketingowy przekaz, jaki niesie ze sobą graficzna oprawa własnego interesu, oparta na wiarygodnej, profesjonalnej reklamie, niewątpliwie jest sposobem na budowanie świadomości marki na rynku.

Co zatem proponujemy w ramach identyfikacji wizualnej? Przede wszystkim opracowanie kompleksowej strategii wizerunkowej, zarówno dla nowo powstałych firm, jak i dla tych, którzy chcą dokonać marketingowego liftingu swojej działalności. Zacznijmy zatem od logo, następnie wizytówka, firmowy papier, strona www, ulotka, szyld, oklejenie witryny, baner, założenie i prowadzenie profili w social mediach, sklep internetowy, wreszcie skuteczne pozycjonowanie strony www i sklepu oraz dobry copywriting. Innymi słowy przygotujemy dla ciebie wszystko to, co będzie stanowić skuteczne narzędzie promocyjne Twojej firmy. Oczywiście zakres działań dostosujemy do specyfiki branży i prowadzonego przez Ciebie interesu. Postaramy się, by Twoja marka wyróżniała się na tle konkurencji indywidualnością, przyciągała uwagę swoimi atutami i budziła najlepsze skojarzenia… Chcemy, by nasze działania przełożyły się na obecność klienta w progach Twojej firmy!

Copywriting

Teksty na twoją stronę czy ulotkę muszą być przejrzyste, rzeczowe, niebanalne i oczywiście poprawnie zredagowane. U nas napisze je dla Ciebie polonista z kilkunastoletnim doświadczeniem, dla którego arkana poprawnościowe i język reklamy nie mają tajemnic! Na pewno zastosuje trafne zabiegi retoryczne, by dotrzeć do Twojego potencjalnego odbiorcy. Dokona solidnego researchu i zaznajomi się z Twoją branżą tak, by stworzyć dla Ciebie dobre, przekonywujące teksty. Więcej o copywritingu i prowadzeniu profili w mediach społecznościowych czytaj w zakładce social media.

Social media

Dlaczego obecność w mediach społecznościowych jest ważna? Posiadając profile na Facebooku, Instagramie, Linkedinie, Twitterze, YouTube po prostu promujesz swój biznes, rozszerzasz zasięg i skuteczniej docierasz do potencjalnych odbiorców. Zapewniamy wsparcie w prowadzeniu profili w social mediach poprzez kreatywny copywriting, regularne uaktualnianie postów i dostosowane do odbiorcy graficzne rozwiązania. Pozwól nam zadbać o Twoją komunikację z klientem poprzez solidne prowadzenie profili w social mediach.